مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی ترافیک در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات انواع سرعت گیر پلاستیکی ترافیکبازار سرعت گیر پلاستیکی ترافیک در مشهد

تولیدی های بسیاری در سراسر کشور و جهان مشغول به تولید محصولات متنوعی با قیمت های متفاوتی هستند که سرعت گیر پلاستیکی ترافیک یکی از آنهاست؛ این محصول که یکی از بهترین های آن سرعت گیر پلاستیکی مشهد است، به دلیل کارایی و کاربرد آن مشتریان بسیاری را مجذوب کرده است و در مراکز خرید مربوط به فروش می رسد. 

قیمت سرعت گیر پلاستیکی ترافیک در مشهد

خصوصیات انواع سرعت گیر پلاستیکی ترافیک

خصوصیات انواع سرعت گیر پلاستیکی ترافیک سرعت گیر، مانعی انحنا دار است با ارتفاع حداکثر ۵ سانتی متر و طول حداکثر ۳۰ سانتی متر که در عرض خیابان نصب شده و سبب کاهش سرعت خودرو یا در مواردی ایستادن آن‌ها می شود. 

انواع مختلفی از این سرعت گیر ها موجود است که آسفالتی و پلاستیکی از فراوان ترین آنها است؛ همانطور که گفته شد سرعت گیر، وسیله ای است برای کنترل سرعت؛ انواع سرعت گیر پلاستیکی در زیر آمده است: 

  • Speed 
  • Speed bump 
  • Speed table 

نوع اول، دست انداز یا سرعت گیری است که به شکل نواری در امتداد عرض جاده قرار می گیرد، نوع دوم، دست انداز یا سرعت گیری است که به شکل صفحه هایی عریض و با استفاده از چند مهره در کنار هم در امتداد عرض جاده نصب می شوند. 

نوع سوم از این محصول، این گونه است که به صورت یک صفحه عریض و یک دست در امتداد عرض جاده نصب می شود؛ هر کدام به دلیل کاربرد خود، در محل های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته و نصب می شوند. 

بازار سرعت گیر پلاستیکی ترافیک در مشهد

بازار سرعت گیر پلاستیکی ترافیک در مشهد در بیشتر موارد، اولین خصوصیتی که بعد از کیفیت در ذهن خریدار پدیدار می آید، قیمت آن محصول است و قیمت گذاری با توجه به ارزش یک کالا صورت می‌گیرد و ارزش یک کالا نیز به خدماتی است که ارائه می‌‌دهد؛ چه خدمتی بالا تر از نجات جان آدمی؟ 

سرعت زیاد باعث تصادفات جبران ناپذیر شده و در رابطه با تجهیزات جلوگیری از این امر، به عهده سرعت گیر است؛ بنابراین ترفند قیمت گذاری این محصول به عواملی همچون جنس آن و نوع آن و تعداد آن بستگی دارد. 

جنس پلاستیکی بیشترین طرفدار را در میان سایر اجناس دارد و از انواع نیز پر کاربرد ترین آن، صفحه هایی عریض در کنار هم قرار گرفته یا همان speed bump  است؛ تعداد آن هم بستگی به میزان عرض خیابان دارد چرا که هر چه خیابان عریض تر باشد، به تعداد بیشتر و طولانی تری سرعت گیر نیاز است. 

تولید این محصول در مشهد به صورت نامحدودی انجام می شود که از کیفیت مناسبی نیز برخوردار است؛ بنابراین بازار سرعت گیر پلاستیکی در مشهد رواج دارد. 

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید