Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/kujjsaoi/domains/trafikiha.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت دوربین مدار بسته چرخشی - فرتو ترافیک

قیمت دوربین مدار بسته چرخشی

خیلی از افراد به دنبال کسب اطلاعات از بهترین قیمت روز و عمده دوربین های مدار بسته چرخشی هستند تا بتوانند آن را آگاهانه تر خرید و فروش کنند. امروزه کشور ما هم با استفاده از این دوربین ها توانسته اند تا حد زیادی از جرم ها را شناسایی و به حداقل برسانند. در بسیاری از مسیر های جاده مشاهده کرده اید که برای ثبت تخلفات رانندگی از این دوربین ها استفاده می کنند تا جرایم در این حوزه را شناسایی کنند.

قیمت دوربین مدار بسته چرخشی

کیفیت در لنز دوربین های مدار بسته چرخشی یکی از مهم ترین عوامل در بررسی و تعیین قیمت ها می باشد هر چه کیفیت دید بیشتری را داشته باشد یقینا قیمت بالا تری را برخوردار می شود. این دوربین ها قابلیت تنظیم و چرخش به تمام جهات را دارد به طوری که هم با دست و هم با نرم افزار قابلیت تنظیم شدن را دارد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

برخی از این دوربین ها قابلیت دید در شب را دارد، افرادی که قصد حفاظت از یک مکان را در طول روز و شب دارند بهتر است از این نوع برای مکان خود نصب کنند. یکی از امتیاز هایی که این دوربین دارا می باشد این است که هنگام زوم کردن این قابلیت را به صورت خودکار دارد که رفع تاری از تصویر کند. توجه داشته باشید که هیچ گاه از برند های متفرقه این محصول استفاده نکنید چرا که عمر کم و کیفیت پایینی را دارا می باشد.

این محصول دارای دو نوع می باشد که پر طرفدار ترین آن دوربین هایی هستند که قابلیت وصل شدن به وای فای و اینترنت را دارند به طوری که اگر شما در محل کار خود نباشید و در جایی دورتر از محل نصب دوربین قرار گرفته باشید می توانید از طریق اینترنت به فضای دید دوربین وصل شوید و دید مناسبی را از محیط مورد نظر پیدا کنید.

تاریخچه این محصول به چند صد سال پیش باز می گردد که اولین کشور هایی که توانستند از این نوع رو نمایی کنند کشور آمریکا و آلمان بودند. در گذشته به دلیل نبود این تجهیزات از بسیاری از مکان ها سرقت انجام می شد و فرد مورد نظر شناسایی نمی شد. این کشور ها به مرور زمان دریافتند که استفاده از این محصول بسیار کار آمد تر از نیروی پلیس می باشد به طوری که با نصب آن در مکان های عمومی جلوی خیلی از سارقین را گرفتند و باعث شد تا این تخلفات تا حد امکان کاهش پیدا کند.

قیمت دوربین مدار بسته چرخشی

خرید و فروش دوربین مدار بسته چرخشی عمده

پیشنهاد ما این است برای این که در هزینه های خود صرفه جویی کنید دوربین های مداربسته چرخشی را به صورت عمده خرید و فروش کنید.

همان طور که گفته شد این دوربین ها برای محیط های بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و برای فضا های کوچک مناسب نیست و بهتر است بدانید تهیه این دوربین ها بسیار به صرفه تر از نوع ثابت آن هستند و به جای تهیه چند نمونه دوربین ثابت می توانید یک عدد چرخش تهیه کنید و به تمامی محیط دسترسی پیدا کنید.

خوبی این دوربین ها این است که در ارتفاعات بالا نصب می شود و از دستکاری شدن توسط افراد دیگر جلوگیری میکند این دوربین ها توانایی این را دارند که چهره فرد مورد نظر را در هر زاویه ای حتی در حال حرکت شناسایی کند. برای این که از کیفیت این محصول اطمینان پیدا کنید بهتر است بدانید که دارای ویژگی های خاصی می باشد.

برخی از خصوصیات دوربین های مداربسته عبارت است از:

  • این دوربین ها توانایی کنترل از مسیر های دور دارد.
  • قابلیت وصل شدن فلش و رم را داشته و دارای حافظه داخلی بالایی می باشد.
  • این محصول قابلیت پیشرفته ای همچون فشرده سازی تصاویر و ویدئو ها را دارد.

توجه به این موارد گفته شده می تواند شما را تا حد زیادی در تهیه دوربین ها راهنمایی کند همچنین این دستگاه پیشرفته قابلیت این را دارد که شما بعد از دریافت تصاویر آن را به صورت آنلاین به صورت شبکه ای در اختیار افراد دیگر قرار دهید.

دوربین های مداربسته از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که از پر اهمیت ترین آن لنز می باشد که تصاویر را دریافت کرده و مشاهده آن را برای ما آسان می کند هر چند که لنز ها هم دارای انواع مختلفی می باشد. لازم به ذکر است قابلیت دیده شدن در دستگاه های سی دی و دی وی دی را نیز دارد. این دوربین های مدار بسته بدون این که سطحی از دیوار را سوراخ کنیم و سیم کشی فراوان انجام دهیم به راحتی قابلیت نصب را دارد.

در ترافیک های جاده ای بسیار دیده می شود که خیلی از افراد ناهنجاری هایی را ایجاد می کنند اما با استفاده از این دوربین ها می توانند حتی این خودرو ها را در حال حرکت ردیابی و شناسایی کند همچنین از وجود تصادف های زنجیره ای می توانند مطلع شوند و نیرو های کمکی را به محل اعزام کنند تا از خسارت های بیشتر جلوگیری کنند.

نصب کردن این نوع دوربین ها در محیط های ورزشی و سالن های وسیع باعث می شود تا افراد حس امنیت بیشتری را داشته باشند و نیرو های پلیس می توانند با تمرکز بیشتر به دیگر وظایف خود بپردازند. همچنین پارکینگ های بزرگی که در داخل شهر هستند بهتر است از این محصول به کار بگیرند تا کار را برای فردی که مشغول به نگهبانی دادن هست آسان تر کند.

خرید و فروش دوربین مدار بسته چرخشی عمده

بهترین قیمت روز دوربین مدار بسته چرخشی

خیلی از مکان هایی که از امنیت بالایی برخوردار هستند می توانند با بهترین قیمت روز این دوربین های مدار بسته چرخشی تهیه کنند. جالب است بدانید این نوع دوربین ها در مکان هایی که فضای بزرگی دارند مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند سطح قابل توجهی را تحت دید قرار دهند مانند: کارخانه ها، سوله و انبار های بزرگ و پارکینگ ها.

البته به یک نکته بسیار باید توجه داشته باشید این دوربین به علت چرخشی بودنش ممکن است تمام زوایا را مورد دید خود قرار ندهد و سرقت هایی که می شود تصاویر کاملی را ثبت نکند پیشنهاد ما این است به جای استفاده از یک دوریین چند عدد را به کار بگیرند تا در صورت بوجود آمدن حادثه مطلع شوند.

بهترین قیمت روز دوربین مدار بسته چرخشی

کلام آخر همان طور که گفته شد این دوربین ها علاوه بر جنبه امنیتی کاربرد های دیگری را هم دارد. مجموعه ما در تلاش است تا بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما می توانید با کامل کردن فرم مشاوره فروش از مجموعه ما خرید داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما