مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کنندگان سرعت گیر پلاستیکی در اصفهان

آنچه در این مقاله می خوانید...

7 مزیت سرعت گیر پلاستیکی اصفهانقیمت سرعت گیر پلاستیکی 25 در 35 سانتیمتر

سرعت گیر ها، وسایلی هستند که دارای انحنای عمودی هستند و برای کاهش سرعت از آن ها در خیابان ها استفاده می شود. سرعت گیر ها در کم شدن سرعت وسایل نقلیه بسیار موثر هستند.

سرعت گیر پلاستیکی اصفهان، یکی از برند های موجود در بازار است که به تولید سرعت گیر با کیفیت می پردازد و کارخانه این برند در شهر اصفهان قرار دارد.

عرضه کنندگان سرعت گیر پلاستیکی در اصفهان

۷ مزیت سرعت گیر پلاستیکی اصفهان

7 مزیت سرعت گیر پلاستیکی اصفهان

امروزه با افزایش خودرو ها برای کنترل سرعت از وسیله بازدارنده ای به نام سرعت گیر استفاده می شود. یکی از برندهای معتبر در سطح کشور که دارای مزیت های بسیاری است سرعت گیر پلاستیکی اصفهان است.

سرعت گیر ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند که عبارتند از: ۱-سرعت گیر هایی که به صورت نوار عرضی قرار دارند و در کشور ما بیشتر با استفاده از آسفالت درست می شوند، ۲- سرعت گیر هایی که به صورت چند نوار عریض قرار دارند، ۳- سرعت گیر هایی که به صورت صفحه عریض و یکپارچه در وسط خیابان قرار دارد.

از مزیت سرعت گیر پلاستیکی اصفهان می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم: ۱- این سرعت گیر نیاز به نقاشی ندارد اما اگر بخواهیم از سرعت گیری که با استفاده از آسفالت درست می شود استفاده کنیم باید رنگ آمیزی شوند این باعث می شود خیابان را ببندند و مشکلاتی به وجود می آید. ۲- قابلیت جابجایی دارد، در مواقعی که می خواهند خیابان را در برف روبی کنند و یا تعمیر سرعت گیر می توان آن را از زمین جدا کرد، ۳- نصب این سرعت گیر بسیار آسان می باشد و نیاز به هیچ تخصصی ندارد، ۴- این سرعت گیر مقرون به صرفه می باشد، ۵- از این سرعت گیر در پارکینگ ها برای زیبا سازی و ایمن سازی استفاده می شود، ۶- سرعت گیر پلاستیکی اصفهان از موادی تهیه می شود که قابل بازیافت است. ۷- این سرعت گیر با محیط زیست سازگار می باشد.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی ۲۵ در ۳۵ سانتیمتر

قیمت سرعت گیر پلاستیکی 25 در 35 سانتیمتر

سرعت گیر پلاستیکی ۳۵*۲۵، یکی از ابعاد مورد استفاده در خیابان ها می باشد. این سرعت گیر به رانندگانی که با سرعت بالا رانندگی می کنند اخطار می دهد و از سرعت بالای این خودرو ها می کاهد. این سرعت گیر کوچکترین اندازه در سرعت گیر ها می باشد و جنس پلاستیک آن از ABS نشکن است. بدنه این سرعت گیر در مقابل تایر خودرو ها و ماشین های سبک و سواری استقامت دارد. ارتفاع این سرعت گیر از سطح زمین تقریبا ۵ سانتی متر می باشد. این سرعت گیر ها معمولا به رنگ سفید و زرد تولید می شوند. این محصول بدون پیچ و رول پلاک ۸۷۰ گرم است.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی، با توجه به ابعادی که دارد متغیر است. سرعت گیر ۲۵*۳۵ کوچک ترین اندازه سرعت گیرها است به همین دلیل قیمت آن کمتر از سایر سرعت گیر ها است.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید