مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع تابلو علائم راهنمایی رانندگی ارزان قیمت

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مختلف تابلو علائم راهنمایی رانندگیپخش عمده تابلو علائم راهنمایی رانندگی

از تابلو علائم راهنمایی رانندگی، برای اطلاع رسانی به رانندگان استفاده می شود. امروزه حجم عظیمی از وسایل نقلیه در خیابان ها و جاده ها در تردد هستند. در صورت عدم وجود علائم راهنمایی و رانندگی، عبور و مرور مختل خواهد شد. فروشندگان این تابلوها، اجناس خود را با قیمت های متفاوتی عرضه می کنند. برای خرید ارزان قیمت، می توان به سایت های اینترنتی مراجعه کرد و از تخفیف های مقطعی و قابل توجه آن ها بهره برد.

انواع تابلو علائم راهنمایی رانندگی ارزان قیمت

انواع مختلف تابلو علائم راهنمایی رانندگی

انواع مختلف تابلو علائم راهنمایی رانندگی تابلوهای انتظامی، از تجهیزات مهم راهنمایی و رانندگی به حساب می آیند که استفاده از آن ها برای تسهیل در امر عبور و مرور و جلوگیری از خطر تصادفات، امری ضروری به شمار می رود. این تابلوها در رنگ ها و اشکال مختلف، بازگوکننده نکات مهمی هستند. فراگیری این علائم و توجه به آن ها در هنگام رانندگی، ایمنی سفر را برای رانندگان و عابرین پیاده تضمین می کند.

  • تابلوهای انتظامی به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند:
    ۱- تابلوهای بازدارنده (ورود ممنوع _ توقف مطلقا ممنوع)
    ۲- تابلوهای هشداردهنده (خطر ریزش کوه _ راه باریک می شود)
    ۳- تابلوهای آگاهی دهنده (محدوده پارک آژاد _ ایستگاه اتوبوس)

تابلوها ازنظر جنس و محل نصب هم متفاوت هستند؛ تابلوهای شهری معمولا کوچکترند و با رنگ های الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده اند که برخی از آن ها بر روی پایه نصب می شوند. تابلوهای جاده ای عموما بزرگتر و از جنس گالوانیزه می باشند که از انواع کوچک آن می تون به تابلوی بال کبوتری اشاره کرد؛ این تابلوها جهت حرکت را در آزادراه ها یا پیچ ها و تقاطع ها به رانندگان نشان می دهند. تابلوهای شبرنگی هم نوع دیگری از تابلوهای راهنمایی رانندگی ست که قابلیت بالایی در انعکاس نور دارند. این تابلوها معمولا در شب ها و مکان هایی که نور کافی ندارند، به خوبی قابل رویت هستند. می توان دسته بندی های متعددی از تابلوها را نام برد که ذکر همه آن ها در این مقال نمی گنجد.

برای خرید این تابلوها، باید به مرکز فروش تابلو علائم راهنمایی رانندگی در شهر خود مراجعه کنید و محصول مورد نظر را با توجه به کیفیت آن خریداری کنید. قیمت این تابلوها با توجه به جنس ورق و اندازه تابلو متفاوت خواهد بود.

پخش عمده تابلو علائم راهنمایی رانندگی

پخش عمده تابلو علائم راهنمایی رانندگی انواع مدل تابلو راهنمایی رانندگی بسیار متنوع است؛ رنگ ها و علامت ها هر کدام نشانگر معنا و مفهوم خاصی می باشند که رانندگان را در تعیین مسیر، نحوه استفاده از آن و عدم تضییع حقوق سایرین، هدایت می کند یا از خطرات احتمالی آگاه می سازد. کارگاه های سازنده این تابلوها، باید از مواد باکیفیت درساخت آن ها استفاده کنند تا از دوام لازم برخوردار باشند. همچنین رعایت استانداردهای جهانی در تولید تابلوها هم نکته قابل توجهی است.

پخش عمده این تابلوها به سراسر ایران توسط این کارگاه ها صورت می پذیرد و متقاضیان آن ها، از جمله پلیس راهنمایی و رانندگی، شهرداری ها، فرودگاه ها و …، می توانند سفارشات خود را به کارگاه های تولیدکننده بسپارند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید