مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی ماشین پارکینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

سرعت گیر پلاستیکی ماشین چیست؟ عرضه کنندگان سرعت گیر پلاستیکی ماشین پارکینگ

سرعت گیر یا بازدارنده، وسیله ای است که ما موقع رانندگی به آن برخورد می کنیم و این وسیله سرعت ما را کاهش می دهد. وجود این وسیله در خیابان ها مزیت های زیاد دارد.

سرعت گیر پلاستیکی ماشین نوعی سرعت گیر است که از سرعت ماشین ها حین رانندگی می کاهد. این نوع سرعت گیر از جنس پلاستیک می باشد.

قیمت سرعت گیر پلاستیکی ماشین پارکینگ

سرعت گیر پلاستیکی ماشین چیست؟

سرعت گیر پلاستیکی ماشین چیست؟

سرعت گیر ها به دلیل کاهش سرعتی که در خودرو ها ایجاد می کنند بسیار مفید می باشند. یکی از انواع سرعت گیر، سرعت گیر پلاستیکی است.

سرعت گیر پلاستیکی از سرعت گیر آسفالتی بهتر است زیرا: نیاز به نقاشی کردن ندارد، نصب آن بسیار راحت می باشد، قابلیت جابجایی دارد، عمر بالایی می کند و مقرون به صرفه می باشد.

این سرعت گیر ها در هر چرخ توانایی تحمل ۵۰ تن وزن را دارند و از این سرعت گیر در داخل شهر و خارج شهر می توان استفاده کرد، سرعت گیر پلاستیکی از پلی اتیلن pp-pm تهیه شده است. این سرعت گیر استاندارد شهری می باشد و بیشتر در داخل شهر استفاده می شود. در سه اندازه ۹۰ سانتی متر* ۳۰ سانتی متر،ارتفاع ۵ سانتی متر: این سرعت گیر استاندارد شهری می باشد و بیشتر در داخل شهر استفاده می شود، سرعت گیر ۳۵*۵۰ با ارتفاع دو و نیم سانتی متر: از این محصول در جاده های برون شهری و پارکینگ ها استفاده می شود، سرعت گیر پلاستیکی ۳۳*۱۰۰ با ارتفاع ۵ سانتی متر: از این سرعت گیر در خطوط عابر پیاده و نزدیک چهار راه ها استفاده می شود و این سرعت گیر دو تیکه می باشد. سرعت گیر های پلاستیکی در سایز های دیگری نیز تولید می شود.

سرعت گیر های پلاستیکی از جنس پلی اتیلن می باشد، این سرعت گیر ها مانند پازل هستند و موقع نصب آن ها را کنار یکدیگر می چینند. در هنگام شکستگی و تخریب یک تکه فقط همان تکه جدا می شود و تعویض می شود و در هزینه تعمیر بسیار صرفه جویی می شود و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

از مزایای سرعت گیر ها می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم: نصب اصولی سرعت گیر ها و با فاصله استاندارد از سرعت خودرو ها در مسیر های پر خطر می کاهد و رانندگانی که موقع رانندگی حواسشان به سرعت شان نیست زمانی که به سرعت گیر ها می رسند خود به خود سرعت شان پایین می آید.

عرضه کنندگان سرعت گیر پلاستیکی ماشین پارکینگ

عرضه کنندگان سرعت گیر پلاستیکی ماشین پارکینگ

سرعت گیر پلاستیکی یکی از عمده ترین سرعت گیر مورد استفاده می باشد، که در چندین شهر در داخل کشور تولید می شود. عرضه کنندگان سرعت گیر این محصول را با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می کنند و در اختیار مشتریان می گذارند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید