مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه انواع چشم گربه ای ایمنی دو طرفه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی‌های مهم رفلکتور چشم گربه ایبازار خرید چشم گربه ای ایمنی دو طرفه

مراکز زیادی هستند، که انواع چشم گربه ای ترافیکی را به فروش می رساند و با توجه به عوامل نوع و کاربرد این محصول ها از قیمت های مختلف بر خوردار هستند؛ البته مهم ترین عاملی که در فروش این محصولات نقش اساسی بر عهده دارد کیفیت محصول است.

که باعث گرانی این محصولات شده، مجموعه ای ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع چشم گربه ای ایمنی دو طرفه در ایران است، که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند.

فروشگاه انواع چشم گربه ای ایمنی دو طرفه

ویژگی‌های مهم رفلکتور چشم گربه ای

ویژگی‌های مهم رفلکتور چشم گربه ای

رفلکتور چشم گربه ای از تجهیزات ترافیکی بوده و برای ایمنی بیشتر در جاده ها از آنها استفاده می شود، این تجهیزات برای دید در شب بسیار مناسب بوده؛ که رانندگان بتواند به راحتی حد و حدود جاده را تشخیص دهند.

این نوع وسایل حاشیه پیاده روها و خیابان ها استفاده می‌شوند و برای کم کردن سرعت خودرو ها بهترین گزینه هستند ؛ مخصوصا مکان های که چراغ راهنمایی ندارد و افراد باید از خیابان عبور کنند این تجهیزات باعث کم شدن سرعت خودرو ها می شود.

رفلکتور های چشم گربه ای ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث دوام و ماندگاری این محصولات می شود.

  1. رفلکتور های چشم گربه ای باید از سخت ترین پلاستیک با کیفیت ساخته شوند و باید در ساخت این محصولات تمام استانداردها را رعایت کنند تا اصولی ساخته شوند.
  2. در اندازه های مناسبی و استاندارد باشند تا رانندگان بتوانند به خوبی آن ها را ببیند.
  3. یکی از مهم ترین ویژگی‌ رفلکتورها این است، که به خوبی در شب دیده شوند برای همین در چهار سمت این نوع محصولات از شبرنگ های پلاستیکی مخصوصی استفاده می شود؛ که باعث باز تاباندن نور نقش مهمی دارند.
  4. رفلکتورهای چشم گربه ای استاندارد علاوه بر داشتن سایز مناسب طوری طراحی می شوند. که در زمان رفت و آمد، خودرو ها دچار مشکل نشوند برای خودرو ها مشکلی پیش نیاید.
  5. در برخی از مناطق شهری که جاده نور کمی دارد شهرداری ها برای اینکه خودرو ها دچار مشکل نشود از رفلکتور های شبرنگی در مکان های مختلف استفاده می کنند.

بازار خرید چشم گربه ای ایمنی دو طرفه

بازار خرید چشم گربه ای ایمنی دو طرفه

مجموعه ای ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع چشم گربه ای ایمنی دو طرفه در ایران است، که بهترین و با کیفیت ترین سازه های گرافیکی را تولید می کند و تمام این تجهیزات طبق استاندارهای جهانی ساخته می شوند.

خود مجموعه نمایندگی فروش و پخش این محصولات را به صورت عمده بر عهده دارد و شما خریداران محترم می توانید، بدون واسطه و به طور مستقیم برای خرید چشم گربه ای دو طرفه به سایت مجموعه ای ما مراجعه کنید. خرید خود را به راحتی در هر ساعت از شبانه روز انجام دهید؛ مجموعه ما بهترین ها را با تضمین قیمت به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید