لیست قیمت تولیدی تجهیزات ترافیکی 1401

لیست قیمت، جهت دریافت لیست قیمت و خرید تجهیزات ترافیکی اعم از انواع تابلوهای ترافیکی و علائم جاده ای و رفکتور چشم گربه ای و گلمیخ و استاد و استوانه ایمنی و سرعتگیر لاستیکی و پلاستیکی و انواع جداکننده و ضربه گیر و نیوجرسی و راهبند و آیینه محدب و تجهیزات کنترل ترافیک و رنگ و چسب و کفپوش و شبرنگ ترافیکی و  تجهیزات اتوبانی و گاردریل و…باما درارتباط باشید.

لیست قیمت

لیست قیمت تجهیزات ترافیکی :

شرکت های زیر مجموعه ترافیک ساز با ارائه لیست قیمت مناسب  و برنده شدن در استعلامات و مناقصات  برگزار شده در ادارات و سازمان ها
و با ارائه مناسب ترین محصولات در زمینه تجهیزات ترافیکی و پارکینگی
توانسته اند رضایت مشتریان خورد را بدست آورند.

شرکت آذرخش سازه پامیر از جمله شرکت های زیر مجموعه ترافیک ساز با مدیریت مستقیم مدیر سایت ترافیک ساز،
توانسته است با جلب نظر و رضایت مهندسین مشاور ترافیک،
و مهندسان ناظر پروژه های ترافیکی در معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان ترافیک استان،
و مهندسین ناظر در ادارات حمل و نقل و ترافیک مناطق شهرداری مشهد ،
در ارائه هرچه بهتر و بیشتر محصولات و تجهیزات ترافیکی بکوشد.

لیست قیمت

امید است باارائه باکیفیت ترین و مناسب ترین  تجهیزات و محصولات ترافیکی و  جلب نظر شرکت های ترافیکی
و شرکت های عمرانی فعال در زمینه ترافیک سطح کشور ،
در جهت ایمن سازی هرچه بیشتر معابر شهری و جاده ای خدمت رسانی کرده باشیم.


در حال حاضر با افزایش میزان وسایل نقلیه همانند سواری ها و وسایل نقلیه سنگین و با توجه به گسترش یافتن میزان حمل و نقل در سطح کشور و جهان استفاده می شود. از علایمی که به نیز طور جهانی قابل فهم می باشد که از اهمیت ویژه ای برخودار هستند. از طرفی مقدار نیاز جاده ها و راه ها به علائم و تجهیزات ترافیکی به منظور  کنترل کردن عبور و مرور خودرو ها و به عبارتی وسایل نقلیه که نتیجه ی آن چیزی جز کاهش یافتن چندین برابری میزان آسیب ها و تصادفات احتمالی است.اما باید به لیست قیمت های این تجهیزات توجه و سپس انتخاب خود را انجام داد.

بنابراین باید گفت تجهیزات و علائم ترافیکی جاده ها و راه ها صرفا نیز با علایم الکترونیکی به علت گران بودن از لحاظ مالی غیر ممکن می باشد. پس به همین دلیل است که استفاده از روش ها و وسایل جایگزین مطرح می شود که از جمله این روش های جایگزین می توان به استفاده از علایم ترافیکی پلاستیکی و لاستیکی نیز نام برد. در واقع علایم پلاستیکی لیست قیمت بسیار مناسب تری به نسبت علایم الکترونیکی دارند و میتوان از آنها حتی در جاده های روستایی هم استفاده نمود.

لیست قیمت چشم گربه ای ترافیکی

امروزه در کشور ما به دلیل مقرون به صرفه تر بودن استفاده از علایم و تجهیزات ترافیکی افزایش به سزایی پیدا کرده است. از این رو است که بسیاری از شرکت ها در سطح جهان نیز اقدام به طراحی و تولید کردن انواع علایم ترافیکی پلاستیکی با کیفیتی بسیار بالا و در عین حال قیمتی مناسب نموده اند یکی از این شرکت های مهم فعال در داخل کشور شرکت فرتو ترافیک است که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کند. در ادامه برای شما لیست قیمت چشم گربه ای ترافیکی و سایر تجهیزات ترافیکی پلاستیکی را قرار داده ایم.

لیست قیمت چشم گربه ای ترافیکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما